+38 (067) 718 42 74, +38 (067) 575 92 67 trials@uct.in.ua

Пацієнтам


Компанія SMO UCT координує проведення низки наукових міжнародних програм - клінічних досліджень нових препаратів
ЩО ТАКЕ КЛІНІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ?
Клінічне дослідження (випробування) – наукове дослідження за участю людей, яке проводиться для оцінки ефективності та безпеки нового лікарського препарату.
Усі клінічні дослідження проводяться з дотриманням міжнародних правил належної клінічної практики (GCP-GoodClinicalPractice), які є гарантією того, що права пацієнтів, які беруть участь у дослідженні, захищені, а результати таких досліджень достовірні.
 КОМУ ПОТРІБНІ КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ?
Насамперед, клінічні випробування можуть бути цікаві тим, хто тяжко хворий та/або не може собі дозволити дороге лікування – участь у них дає шанс на одужання чи покращення якості життя. Для інших пацієнтів аргументом «за» стає можливість отримувати безкоштовне обстеження, консультації та довго спостерігатися у висококваліфікованого спеціаліста, а також отримувати найсучасніші, але ще не зареєстровані препарати.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ У КЛІНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ?
Як правило, у клінічних дослідженнях беруть участь пацієнти, які страждають певним захворюванням, для лікування якого призначений препарат, що вивчається.
УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КЛІНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Участь у клінічних дослідженнях є повністю добровільною, безкоштовною і ні до чого не зобов'язує пацієнта-учасника дослідження. Більше того, кожен учасник може вийти з дослідження на будь-якому етапі, зберігши можливість отримати стандартну медичну допомогу.
Кожен пацієнт перед включенням до клінічного дослідження обов'язково дізнається повну інформацію про нього, отримує відповіді на всі питання та після прийняття добровільного рішення підписується у документі під назвою «інформована згода». У ньому чітко прописані всі умови клінічного дослідження, методи обстеження, схеми лікування, всі ризики, пов'язані з участю, зобов'язання лікарів та пацієнтів один перед одним.
РИЗИКИ ПРИ ПРОВЕДЕННІ КЛІНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Усі пацієнти, які беруть участь у дослідженні, застраховані на випадок побічних дій та ускладнень. Якщо незалежні експерти побачать, що подібний випадок стався через дію препарату, а не через будь-які інші обставини, не пов'язані з участю пацієнта в дослідженні, то пацієнту виплатять компенсацію, розмір якої прописується в договорі страхування.
ЯК ПОТРАПИТИ В КЛІНІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ?
Ви можете дізнатися про клінічні дослідження у лікарів або ми можемо Вам запропонувати альтернативний варіант:  
- тоді ми зможемо інформувати Вас про найбільш відповідні клінічні дослідження.
Детальну інформацію про можливості включення в дані дослідження ви можете отримати за телефоном

(067) 71 84 274