+38 (067) 718 42 74, +38 (067) 575 92 67 trials@uct.in.ua

Медичне обладнання


  
Компанія SMO UCT, забезпечує свої дослідницькі центри, всією технікою та обладнанням, включаючи проект-специфічне, необхідне, для якісного проведення клінічних досліджень.
   Трапляються ситуації, коли необхідно скористатися медичною технікою, але ці вироби потрібні не на тривалий термін. У таких випадках невигідно купувати дороге обладнання, а правильніше взяти його на прокат. Крім того, що беручи вироби на прокат, ви зможете витратити менше фінансових коштів, ніж при їх придбанні, також не треба буде думати, де зберігати або комусь продати обладнання, в якому відпала необхідність. Саме тому   SMO UCT пропонує скористатися новими послугами з оренди обладнання медичної та лабораторно-дослідницької спрямованості.
Переваги прокату мед. техніки:
– Це просто!
Немає необхідності витрачати час на пошук необхідного обладнання. Ви можете звернутися відразу до наших консультантів, які підберуть необхідну модель, виходячи з індивідуальних потреб користувача.
– Це вигідно!
 Немає необхідності купувати дорогий прилад, якщо він вам потрібний на короткий термін.
– Це надійно!
Перед тим, як техніка віддається в оренду, вона ретельно перевіряється на предмет справності. Ви отримуєте у розпорядження обладнання від найкращих світових виробників.